461 | Sławków Rynek - Olkusz E.Orzeszkowej |
Dni robocze | |
07:00 | Sławków Rynek |
07:02 | Sławków Olkuska |
07:05 | Krzykawa Skrzyż. |
07:07 | Krzykawa Remiza |
07:08 | Krzykawa Szkoła |
07:09 | Małobądz Dino |
07:10 | Małobądz |
07:12 | Ujków Nowy Górna |
07:13 | Krze |
07:16 | Krze II |
07:17 | Krze I |
07:18 | Bolesław Ćmielówka III |
07:19 | Bolesław Ćmielówka II |
07:20 | Bolesław Ćmielówka I |
07:21 | Bolesław Szkoła |
07:23 | Bolesław Centrum |
07:24 | Bolesław Remiza |
07:26 | Bolesław Wyzwolenia I |
07:28 | Kolonia I |
07:29 | Kolonia II |
07:30 | Laski Pętla |
07:31 | Kolonia II |
07:32 | Kolonia I |
07:34 | Bolesław (trasa E-94) |
07:37 | Olkusz "Stary" |
07:39 | Olkusz skrzyżowanie "stacja Statoil" |
07:41 | Olkusz Supersam |
07:42 | Olkusz Skarbek |
07:44 | Olkusz Dworzec PKP |
07:46 | Olkusz Wiadukt |
07:48 | Olkusz Baza PKS |
07:49 | Olkusz Owent |
07:50 | Olkusz Os. 1000-lecia |
07:51 | Olkusz Szpital |
07:52 | Olkusz E.Orzeszkowej |
[ wstecz | start ]
© 2008 - 2024 ZKG "KM" w Olkuszu. Wszelkie prawa zastrzeżone. | - Made by ITlike.pl - ver.1.1 |