461 | Sławków Rynek - Olkusz E.Orzeszkowej |
Dni robocze | |
09:00 | Sławków Rynek |
09:02 | Sławków Olkuska |
09:05 | Krzykawa Skrzyż. |
09:07 | Krzykawa Remiza |
09:08 | Krzykawa Szkoła |
09:09 | Małobądz Dino |
09:10 | Małobądz |
09:12 | Ujków Nowy Górna |
09:13 | Krze |
09:16 | Krze II |
09:17 | Krze I |
09:18 | Bolesław Ćmielówka III |
09:19 | Bolesław Ćmielówka II |
09:20 | Bolesław Ćmielówka I |
09:21 | Bolesław Szkoła |
09:23 | Bolesław Centrum |
09:24 | Bolesław Remiza |
09:26 | Bolesław Wyzwolenia I |
09:28 | Kolonia I |
09:29 | Kolonia II |
09:30 | Laski Pętla |
09:31 | Kolonia II |
09:32 | Kolonia I |
09:34 | Bolesław Wyzwolenia I |
09:36 | Bolesław Remiza |
09:37 | Bolesław Dąbrówka |
09:39 | Bolesław Szyb |
09:43 | Olkusz "Stary" |
09:45 | Olkusz skrzyżowanie "stacja Statoil" |
09:47 | Olkusz Supersam |
09:48 | Olkusz Skarbek |
09:50 | Olkusz Dworzec PKS |
[ wstecz | start ]
© 2008 - 2024 ZKG "KM" w Olkuszu. Wszelkie prawa zastrzeżone. | - Made by ITlike.pl - ver.1.1 |