461 | Sławków Rynek - Olkusz E.Orzeszkowej |
Dni robocze | |
11:05 | Sławków Rynek |
11:07 | Sławków Olkuska |
11:10 | Krzykawa Skrzyż. |
11:12 | Krzykawa Remiza |
11:13 | Krzykawa Szkoła |
11:14 | Małobądz Dino |
11:15 | Małobądz |
11:17 | Ujków Nowy Górna |
11:18 | Krze |
11:21 | Krze II |
11:22 | Krze I |
11:23 | Bolesław Ćmielówka III |
11:24 | Bolesław Ćmielówka II |
11:25 | Bolesław Ćmielówka I |
11:26 | Bolesław Szkoła |
11:28 | Bolesław Centrum |
11:29 | Bolesław Remiza |
11:31 | Bolesław Wyzwolenia I |
11:33 | Kolonia I |
11:34 | Kolonia II |
11:35 | Laski Pętla |
11:36 | Kolonia II |
11:37 | Kolonia I |
11:39 | Bolesław Wyzwolenia I |
11:41 | Bolesław Remiza |
11:42 | Bolesław Dąbrówka |
11:44 | Bolesław Szyb |
11:48 | Olkusz "Stary" |
11:50 | Olkusz skrzyżowanie "stacja Statoil" |
11:52 | Olkusz Supersam |
11:53 | Olkusz Skarbek |
11:55 | Olkusz Dworzec PKS |
[ wstecz | start ]
© 2008 - 2024 ZKG "KM" w Olkuszu. Wszelkie prawa zastrzeżone. | - Made by ITlike.pl - ver.1.1 |