Ustaw jako startową
|
dodaj do ulubionych
MENU
Rozkłady jazdy
Mobilny rozkład
Operatorzy
Cennik biletów
Prześlij uwagi
Strona główna ZKG "KM"
466
Olkusz Dworzec - Bukowno Sławkowska
Dni robocze
14:20
Olkusz Os. Młodych Pętla
14:22
Olkusz Kochanowskiego
14:24
Olkusz "Ks. Gajewskiego"
14:25
Olkusz Kościół
14:26
Olkusz Biema
14:27
Olkusz Os. 1000-lecia
14:28
Olkusz Owent
14:29
Olkusz al.Tysiąclecia
14:31
Olkusz Wiadukt
14:33
Olkusz Dworzec PKP
14:35
Olkusz Skarbek
14:36
Olkusz ul.Górnicza
14:37
Olkusz ul.Mickiewicza
14:38
Olkusz Szpitalna
14:39
Olkusz Żuradzka
14:41
Olkusz Mazaniec I
14:42
Olkusz Mazaniec II
14:46
Bukowno Leśniczówka
14:48
Bukowno Polis
14:51
Bukowno Parking
14:53
Bukowno Leśna Pętla
14:55
Bukowno Stadion
14:56
Bukowno 1 Maja
14:57
Bukowno Tunel
14:58
Bukowno Kościół
14:59
Bukowno Skrzyżowanie
15:00
Bukowno Borowska
15:05
Bór Biskupi Przeń
15:06
Bór Biskupi
15:08
Bór Biskupi Pętla
15:09
Bór Biskupi Wiejska
15:10
Bór Biskupi
15:11
Bór Biskupi Przeń
15:16
Bukowno Borowska
15:18
Bukowno Nowa II
15:20
Bukowno Nowa I
15:21
Bukowno UM
15:22
Bukowno Urząd
15:23
Bukowno UM
15:24
Bukowno Skałka
15:25
Bukowno ZGH
15:26
Bukowno Diana
15:28
Krążek
15:29
Krążek II
15:30
Bukowno ul.Wodąca I
15:31
Bukowno ul.Wodąca II
15:32
Bukowno Stare I Remiza
15:33
Bukowno Stare II
15:34
Bukowno Stare III Sklep
15:35
Bukowno Stare IV
15:36
Bukowno Stare V
15:38
Międzygórze
15:40
Bukowno Sławkowska Pętla
[
wstecz
|
start
]
© 2008 - 2024 ZKG "KM" w Olkuszu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
- Made by
ITlike.pl
- ver.1.1